09120606770 02633403058 آرایشگاه کاخ زیبایی مهرشهر

کاخ زیبایی مهرشهر

یفت و لمینت ابرو چیست؟

لیفت و لمینت ابرو دو تکنیک برای حالت دادن و تقویت ابروها است که طی آن، تارهای ابرو پرپشت و ضخیم تر به نظر می رسند. علاوه بر این، ابروها خوش حالت تر و پررنگ تر نیز جلوه خواهند کرد. اگر تمایل دارید ابروهای شما مانند هالیوودی ها خوش حالت و هاشوری به نظر برسد، یا به طور مرتب از لوازم آرایشی برای آرایش ابروها استفاده می کنید و نگران ریزش تارهای آن هستید، پیشنهاد می کنیم لیفت و لمینت را امتحان نمایید. با انجام این کار، ابروهای شما همیشه مرتب خواهد بود و از آن جایی که دیگر نیازی به صرف مدت زمان طولانی برای آرایش ابرو نخواهد بود، مدت زمان آرایش کردن شما بسیار کاهش می یابد. اگر نگران مسائل شرعی لیفت و لمینت ابرو هستید، باید بگوییم که این روش صرفا جهت بالا بردن و تقویت ابروها بوده و با استفاده از مواد طبیعی و بدون خطر انجام می شود؛ از این رو هیچ مانعی برای وضو گرفتن وجود نخواهد داشت.
لیفت و لمینت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

امروزه برای بالا بردن و حالت دادن به ابروها از روش های مختلفی مانند تزریق ژل ابرو، جراحی لیفت ابرو، کاشت پزشکی ابرو، هاشور ابرو و … استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایب مختص به خود را دارند. استفاده از تکنیک لیفت و لمینت ابرو به شما کمک می کند تا بدون دردسر و با کمترین هزینه و عوارض، ابروهای خود را خوش حالت جلوه دهید.
افرادی که از مدل ابروهای خود رضایت ندارند یا ابروهای افتاده ای دارند و تمایل دارند تا ابروهایی طبیعی و پهن دخترانه داشته باشند، می توانند از روش لیفت و لمینت ابرو استفاده کنند. در این تکنیک از مواد ارگانیک و گیاهی استفاده می شود که روی ابروها قرار گرفته و تارهای آن را ضخیم و مشکی جلوه می دهد. در واقع در متد لیفت و لمینت ابرو، تارها به صورت منظم و هاشوری شکل رو به سمت بالا حالت داده می شوند که در نهایت پهن تر و پرپشت تر به نظر خواهند رسید. استفاده از این مواد نه تنها موجب بروز آسیب در ابروها نشده؛ بلکه حاوی ترکیباتی برای تقویت آن نیز می باشد.

اطلاعات نویسنده

کاخ زیبایی

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *